19
+48 698 000 001

Pytania i odpowiedzi

1

Ile godzin trwa podróż?

Każdy czas przejazdu jest zależny od trasy. Nie mamy wpływu na korki, natężenie ruchu drogowego oraz na warunki atmosferyczne. Staramy się aby czas podróży był jak najkrótszy.

2

Czy można ze sobą zabrać zwierzę ?

Niestety nie przewozimy zwierząt.

3

Ile można przewieźć ze sobą bagażu ?

Limit bagażowy wynosi dwie torby podróżne o łącznej masie nie przekraczającej 40 kg. Bagaż może mieć wymiary dwóch średnich toreb. Osoby zainteresowane transportem niestandardowych bagaży prosimy o kontakt z działem rezerwacji.

4

Czy jest możliwość zarezerwować przejazd u kierowcy ?

Nie. Przejazd można zarezerwować tylko i wyłącznie dzwoniąc na numer : +48 698 000 001 lub pisząc na adres e-mail: rezerwacja@bus1.pl lub gg: 19

5

Czy przewozimy osoby niepełnoletnie?

Dzieci do lat 12 musza podrózować pod opieką osoby dorosłej. Od 13 do 16 samodzielnie jeżeli legitymują się poświadczoną notarialnie zgodą rodzica lub opiekuna prawnego. Upoważnienie może być podpisane przez rodzica przy obecności kierowcy.

6

Czy często są postoje?

Średnio co kilka godzin w sprawdzonych przez naszych kierowców punktach.

7

Czy zabieramy ze wskazanego adresu ?

Naszych pasażerów zabieramy spod wskazanego adresu max 25 km od zaznaczonej trasy w zakładce "trasy" aczkolwiek jeżeli jest taka możliwość prosimy o dojazd do umówionego miejsca przy naszej trasie, co pozwoli nam na szybszą podróż.

8

Czy jest możliwość zapłacenia na miejscu?

Niestety nie ma takiej możliwości. Płatność realizowana jest u kierowcy przy wsiadaniu do busa.